Çağrı Merkezi / Whatsapp : 0531 403 91 28

Bize Yazın /

Gemi ve Yat Temizliği

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Temizlik / Gemi ve Yat Temizliği
Sevdiklerinizle Paylaşın


Gemi Ve Yat Temizliği


Gemi ve yat temizliği genelde marina olan alanlarda çok sık talep edilen temizlik hizmetlerinden bir tanesidir. Gemi ve yatlar özel malzemelerden üretildiği için temizliğinde de özel temizleme kimyasalları kullanılır.


Yatlar sürekli olarak deniz içerisinde bulunduğundan dolayı sürekli olarak tuzlu su ile yani erozyon ile karşı karşıya bulunmaktadır. Eğer temizlik ve bakım hizmetleri zamanında ve gerektiği gibi yapılmaz ise belli bir süre sonra değişik alanlarda çürüme işlemleri görülecektir. Bu sebepten dolayı temizliğin sık periyotlarda yapılmasında fayda vardır. Yatlar insanların evleri gibi rahat ettikleri özel alanlardır. Yat ile dolaşma veya bir yat sahibi olmak büyük bir keyif işidir. Bir insan için arabası ne ise bir yat sahibi için yatı bir o kadar hatta daha fazla değerlidir.   Gebze , Kocaeli , Darica , Dilovasi Gosb , Şekerpinar , Bayramoğlu ,  Çayirova ,   Taysad , Bölgelerinde , yapılmaktadır.


Profesyonel Gemi ve Yat Temizliği


Yatlar genelde beyaz renkli olduğu için kiri çabuk gösterir ama bir yandan da yatlar özel bileşimlerden oluşmaktadır. Yani üzerine rastgele bir temizlik malzemesi dökemezsiniz. Aynı zamanda yatların bir çoğunda odalar mevcuttur. Bu odalarında aynı bir ev temizliğindeki titizlik ile temizlenmesi gerekmektedir. Yatlar belli periyotlar ile karaya çıkartılır ve dış yüzey bakımları yapılır. Dış yüzey temizliğide bu zaman zarfı içinde yapılması en makbul olanıdır. 

gebze kocaeli darica bayramoğlu istanbul tuazla pendik ve bölgeleri 

Çünkü yat denizdeyken istenildiği gibi dış yüzey temizliği yapılamaz. Eğer yatınızı ahşap ise yine dış yüzey temizliği ve bakımı karada gerçekleşir. Ahşap yatlarda temizlik işleminde ahşaba özel temizlik ürünleri kullanılır, bu temizlik ürünleri ahşap dostu olup hem temizlik yaparken hem de ahşabı korur. Aynı zamanda belli periyotlar ile ahşap alanların cilalama işlemi yapılarak yatın kullanım ömrünü arttırmış olursunuz. Bu konuların hepsi gemi temizliği için de geçerlidir. Tabiki gemilerin hacimleri daha büyük olduğu için yatta bir kişi ile yapılabilecek temizlik gemide birden fazla kişi ile yapılması gerekmektedir. Gemi ve yat temizliğinde bizleri tercih ettiğinizde göreceksinizki temizlik işi uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Siz değerli müşterilerimize temizliğin her alanında kaliteli ve hızlı çözüm üretmenin haklı gururunu yaşayan firmamız siz değerli müşterilerine teşekkürü bir borç bilmektedir.

Copyright © 2020. ÖZTAŞ Temizlik Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

Copyright © 2017 ÖZTAŞ Temizlik Web & SEO Abdulkadir ŞEKER Tarafından Yapılmaktadır