Çağrı Merkezi / Whatsapp : 0531 403 91 28

Bize Yazın /

Dış Cephe Cam Temizliği

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Temizlik / Dış Cephe Cam Temizliği
Sevdiklerinizle Paylaşın

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği Nedir?

Günümüzde büyük binaların, apartmanların, gökdelenlerin atmosferden kaynaklı dış yüzeylerinde büyük kirlilikler oluşabilir. Bu durumda, bina sahipleri, dış cephe temizliği yaptırma ihtiyacı duyar. Dış cephe bina temizliği yapılması kolay olmayan ve uzmanlık gerektiren bir temizlik işidir. Dış cephe temizliği dağcı bir ekip ile ve profesyonel araçlarla gerçekleştirilir. Genel olarak binaların dış cephelerinin ve kaplamalarının yapısında bulunan cam, alikopat, kompozit gibi malzemelere uygun temizleme maddeleri kullanılır. Kocaeli Gebze Darıca temizlik şirketleri arasında Öztaş Temzilik olarak sizlere geçmişten gelen tecrübemizle en iyi hizmeti sunmaktayız.

Binaların yağmur suyu gibi çeşitli etkenlerle dış cephe boya kirlenebilir. Bu doğrultuda Bayramoğlu dış cephe boyası temizliği yapılması gereklidir. Şekerpınar bina boya temizliği önemli güvenlik önlemleri alınır, uzman ekipler aracılığıyla uygun temizlik malzemeleri ile yapılır. Önemli ve dikkat gerektiren bir işlem olduğundan Öztaş Temizlik olarak temizleme işlemlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Kocaeli Çayırova ilçesi başta olmak üzere kapsamlı hizmetimizle müşterilerimizi daima memnun ediyoruz.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Binalarını, apartmanlarını, gökdelenlerini temizletmek isteyenler, dış cephe temizliği nasıl yapılır sorularının cevabını ararlar. Dikkat gerektiren bir çalışma olduğundan dolayı iş kazaları riski, öncelikli olarak en aza indirgenmelidir. Bu önlemlerin ardından cephe temizliği için belirli durumların tespiti gerçekleştirilir. Dilovası dış cephe temizliği firmamız tarafından yüksek standartlarda verilmektedir.

·         Dış cephe temizlik durumu gözlemlenir, gerekli incelemeler yapılır.

·         Dış cephe temizlik ekipmanları ile cephenin kir durumuna bakılır. Oksitten, yağdan ya da tozdan mı kaynaklı bir kirlenme olduğu belirlenir.

·         Dış cephe cam temizliği en son ne zaman yapıldığı kontrol edilir.

·         Son olarak dış cephe temizliği gerçekleştirilecek çevrenin durumu araştırılır. Trafik durumu vs. gözetlenir.

Bu durumların belirlenmesi doğrultusunda araçlar, malzemeler, gereçler ona göre tercih edilmelidir.  Atmosferden kaynaklı durumlardan dolayı binaların dış cephe cam temizliği ya da dış cephe temizliği yılda 2 kere önerilir. Böylelikle dış cephenin zarar görmesi engellenmiş olur. Gerekli ve merak ettiğiniz detayları sormak için iletişime geçebilirsiniz. Tüm detaylarıyla dış cep temizlik işlemlerinize dair sorularınızı cevaplayabiliriz. Dış cephe temizliği özellikle Gosb Taysad Plastikçiler bölgelerinde yoğun olarak talep görmektedir. Bu bağlamda bizlerde size en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları

Dış cephe bina temizliği özellikle büyük kentlerde önemsenen ve dikkate değer bina bakımlarından biridir.  Yapımı zor, uzmanlık gerektiren bir temizlik işlemidir. Bu nedenle dış cephe temizliği fiyatları sabit olmamakla beraber belirli ölçütler doğrultusunda belirlenir.  Bu ölçütler her mecrada farklılık gösterdiği için binaya veya apartmana göre dış cephe temizlik fiyatları değişkenlik gösterebilir.  Değişkenlik gösteren bu ölçütleri şöyle sıralayabiliriz:

·         En etkili ölçüt binanın boyutsal durumu olarak ifade edilebilir.

·         Yükseklik, diğer etkili kriterlerden biridir.

·         Kullanılacak ekipmanlar ve temizlik malzemeleri yine etkili olacaktır.

·         Çevre koşulları önem arz eder.

·         Bu durumların devamında binanızın ilk kez yani inşaat sonrasında temizlenmesi fiyatları etkilediği belirtilen unsurlardan biridir.

Dış Cephe Temizliği Bölgelerimiz

Öztaş Temizlik olarak uzman ekiplerimiz ve tecrübelerimizle dış cephe temizliği Kocaeli civarında hizmet vermekteyiz.  Belirtilen muhitlerde en iyi şekilde dış cephe cam temizliği işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Profesyonel anlayışla en temiz görünümü binanıza vaat ediyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgeleri şöyle belirtebiliriz:

·         Şekerpınar

·         Bayramoğlu

·         Çayırova

·         Taysad

·         Gebze

·         Kocaeli

·         Darıca

·         Dilovası GOSB 

Copyright © 2020. ÖZTAŞ Temizlik Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

Copyright © 2017 ÖZTAŞ Temizlik Web & SEO Abdulkadir ŞEKER Tarafından Yapılmaktadır